Jdi na obsah Jdi na menu
 

 Sem nám můžete psát své připomínky, vkazy a pozvánky.

 

p7120007.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ploučnice 25. - 27.7.2008

(Drťajs, 14. 7. 2008 18:01)

........aneb,,Ploučnický masakr motorovou pilou....
Severočeská říčka Ploučnice nám před lety učarovala hlavně svým krásným okolím a dostatkem vhodných ,,pařících míst po svých březích. Má však jednu velkou vadu na kráse a tou jsou časté padlé klády přes její tok, pod kterými projedou jen gymnasté,nikoliv já a podobní, zkušenostmi obalení vodáci. Ale vada, která jde odstranit=žádná vada. Rozhodl jsem se skoncovat jednou provždy s tímto stavem a potěšit tak jistě i ostatní vodáky. Vždyť můj největší životní sen je udělat něco, za co mně jednou budou chválit-a toto je příležitost!! Naučím to zbytečné dřevo mňoukat pomocí motorové pily!!
Tímto vás samozřejmě srdečně zvu na tuto velkolepou akci, již se zůčastní i cyklisté ze spřáteleného TOK-BIKE, a možná i jiných klubů...Start 26.7. v Novinách pod Ralskem pod říčním tunelem, který je možno taky projet, možno přijet už 25.7.
AHOJ Roman

Letní Ohře

(Ivča, 5. 7. 2008 21:57)

Ahoj

Posílám návrh na letní Ohři v termínu 2-10.8. Hlavou akce je Luděk 737213011 nebo Ludek.Schreib@cityofprague.cz

IV

P.S. Prosím přepošlete dál

Cínovec

(Petr Jaksch, 15. 2. 2008 23:46)

Ahoj máte to tu pěkný. Máte rádi vodu.
U nás je zase zima a hory.
Všechny Vás zdravím.
www.cinovec.estranky.cz

Slovensko

(Krokodýl, 17. 12. 2007 10:34)

Ahoj,díky za příspěvek.Ale třeba by to chtělo na sebe nechat kontakt,v případě zájmu...

Slovensko

(vera, 16. 12. 2007 19:52)

ty brdo, natrefila jsem na vaše www a mo se mne líbej ale koukám, že slovenské reky nic moc a my jich tak milujeme. Aj naše parta vodákú a muzikantú je velká a deláme spousty lotrovin. Když z vás nekdo zajede do Pieštan každý čtvrtek hrajeme v Kantýne na Kúpelnom ostrove, tak se nekdo ukažte. Plán na rok 2008 je obsáhlý možná, že byste se rádi koukli na Dunajské ramena a nebo takový Oravský Podzámok z vody je k nezaplacení. A tak ahooooooooj a ať Vás Neptun v roce 2008 ochranuje.

JIZERKY !!!

(Smrk, 3. 12. 2007 11:22)

Holahola milí moji!
Matinka Prozřetelnost trhla oponou a mně opět spadla do klína organizace našeho zimního pobytu v chatě Hají v Jizerkách! Jedeme, jako každoročně v termínu 26.1.- 2.2. Cena pro nás je 260,-/noc, pro děti od 3 do 15 let 210.- Kč.
Máme volné ještě dva čtyřlůžáky a jeden pětilůžák a majitel v našem případě netrvá na záloze...takže se mi hlašte a promyslete si, kde a s kým byste rádi spali, ano? Je možné vyrazit jen na část týdne, ale "plnotýdenní" budou mít samozřejmě přednost... Dopravu si musíte zajistit sami...
Mějte se nadoblačně a těším se! Váš Smrček!
P.S. Přikládám pár obrázků z minulých pobytů!

Disk C

(Roman, 27. 11. 2007 16:20)

Ahoj lidi,
tak jsem zase po delší době uprchl před běsněním konzumního živlu do svého malého příbytku pod modřanskou meteorologickou věží, prodral se naplocho mezi stohy svých nesmírně "důležitých" věcí k počítači, abych vás obohatil nějakou myšlenkou. Ale čekalo mně zajímavé překvapení: Disk "C", nebo co??. je prý plně zaplněn a nelze s tím nic udělat. Co to pro vás znamená? No, že ted budete nějakou dobu oproštěni od podobných ,,výlevů" a též svědectví z velké cesty po Britských ostrovech se taky patrně odkládá....NIcméně, chci alespon informovat o horách od Petra M. Klínovec od 22.února, 2 pětilůžkové pokoje + nějaký ten spacák na zem se ještě vleze, cena za celý pokoj 1000kč na den, skvělé lyžování na sjezdovce pod sedačkovou lanovkou 390kč/den, dále Roman z Tok-bike pořádá silvestra v Chlumu u Doks penzion z b7valé farmy pařící místnost ,pivo+jídlo zajištěno a patrně i moje přítomnost, více na www.tok-bike.com, dále připomínám Supa 21.12. oslava zimního slunovratu, a hlavně přežijte to předvánoční běsnění!! R.

Mikešova pouť

(Smrček, 26. 11. 2007 8:44)

Holahola milí moji!
Před několika dny jsem nahlédnul do kalendáře na únor 2008...masopust, hory, obžerství...je toho dost! Proto jsem se rozhodnul přesunout Mikešovu tradiční pouť na 15. prosinec!
Pojedeme vláčkem z Hlavního nádraží do Mnichovic, kde navšívíme barokní chrám Nanebevzetí Panny Marie (bude-li otevřený ) a pak se po značené Mikešově stezce vydáme do Hrusic, kde naše putování vyvrcholí kytarovou pařbou v hospůdce U Sejků! Je zde také možnost navštívit muzeum Jozefa Lady (ošéfujte si na netu). Posléze seběhneme na vlak do Mirošovic a zpět do Prahy!
Sraz je tedy 15.12. v 11.00h. u pokladny č. 1 na Hlavním nádraží! (Spoj č. 9125)
Dobrou náladu, povzbuzovače všeho druhu a hlavně hudební nástroje, vč. chřestidel všeho druhu sebou!
Těšííím se, ahoooj! Smrček!

EXTRA SUP

(Roman, 6. 11. 2007 13:18)

Ahoj lidi,
tak nám,,pařební" sezona 2007 pomalu končí, a my jsme se ani pořádně neviděli.... Napravme to tedy 21.12.2007(pátek) v oblíbené ,,GRAND OLE OPRY" výrazných talentů(jak píše Béda)-hospodě ,U SUPA' při oblíbené akci ,,EXTRA SUP...,nebo Sup extra....?..ale vždyt vy víte. Nekonal se ani oblíbeny ,,posezonní sraz buřtosvorek, pestřenek...atp" v Týnci n S..Částečně zato může velké divadelní turné po Skotsku, které se nakonec protáhlo na celý měsíc a po celé G:B: Zážitků habaděj, těch pěkných i těch, řekněme,-silných! Celkově by se to dalo shrnout asi: ,,Zážitek nemusí být nutně pěkný, musí však vždy býti silný!", ja tvrdí můj kamarád cestovatel z Mělníka Michal Třetina.Po této akci došlo k několika změnám:
a)že už se o mě nedá říct, že jsem zapřísáhlý nepřítel focení, ale pojüze nepřítel focení.
b)že snad konečně prolomím svoji vrozenou lenost ke psaní(a ke všemu) a dočkáte se psaného svědectví z této cesty na pokračování na mých stránkách www.blog.lide.cz/rowan.enderson/
Jooo a ten Sup je vod šesti,joooo.R.

Kytary "U SUPA"

(Béďa, 5. 11. 2007 8:58)

Před dávnými časy, v předaleké.... hospodě
Jednou, při mém zoufalém pokusu o umění, barman prohlásil, "až do teďka jsem si myslel, co Čech to muzikant ".
Ten člověk mi otevřel oči, někdo prostě musí být výjimečný.
Od té doby chodím s kytarou po pražských hospodách, a dokazuji národu, že jsem ta vyjímka co potvrzuje pravidlo.
Příští pátek, to jest 9.11.2007, jsem si zarezervoval celý saloonek v salónu U SUPA, abych mohl předvést další
důkazy o mé vyjímečnosti.
Ale nemusíte se bát, účast přislíbyli i jiní umělci, kteří díky bohu "vyjímeční " nejsou. Tím odstartuje naše zimní
šňůra hraní, zpívání a všeho co s tím souvisí. Takže v pátek v 18:00 vás očekávám u Supa.
Ahoj, Béďa.

...

(Martina, 27. 6. 2007 17:49)

Ahojky,mate moc pěkný stránky!!! Jen jsem vám chtěla dát "aktuální a přesnější" info. Na Jizeře ve Březině je jez již DOSTI poškozený,sjízdný by se v 1 místě mohl dát,ale dole těsně pod vodou je sjety jez- beton... ošklivé úrazy,ale třeba to časem někdo opraví,kdo ví... A u Zásadky není zámek,ale hrad Valečov- rekonstrukce neustále pokračují a je to tam hezké!!! A zdržení kvuli vyšlápnutí na Drabské doporučuji,zvlášte v hezkém počasí to za to stojí ;o)

Plánovaný zájezd do Galicie

(Petr, 6. 2. 2007 17:38)

Prosím o zveřejnění finančních nákladů na cestu do Galicie,popis trasy a orientační program.Zatím nevím zda se budu moci účastnit, podrobnější informace ale usnadní rozhodování.Neznám také termín přihlášení na zájezd.Budu se rozhodovat dle okolností,těsně před stanoveným termínem.Děkuji.Kontakt:vicha@seznam.cz

Bělorusko

(Petr, 6. 2. 2007 15:57)

Ahoj,náhodou jsem objevil Vaše stránky. Možná některé z nabídek využiju.V létě jedeme s kamarádkou podruhé za zajímavými cíli v Polsku a hodláme na několik dní navštívit Bělorusko-viz odkaz Běloruské listy na internetu.Možná i pro Vás by to mohla býti zajímavá destinace.

Gulášek

(Martina, 2. 2. 2007 17:15)

Ahoj všem !!!

Po domluvě s několika vyvolenými si Vás dovoluji pozvat na zbylý "SILVESTROVSKÝ GULÁŠEK", který ohřejeme při příležitosti minikolaudace našeho bytu v Pomořanské 472, Praha 8 - Troja. Pití vlastní.
Vítáni jste od 17.00 h, ohřejeme ho průběžně, na všechny se dostane! Vyhozeni budete nejdéle ve 24.00 abyste stihli MHD a zbytečně neutráceli za taxíky!
Zájemci o zájezd do Provence od 4.5. s Drťajsem mají účast povinnou.

Mějte se pěkně

Krásný víkend

Martina

Nové akce

(Roman, 28. 1. 2007 13:42)

Ahoj lidi!
Tak už se začínají připravovat akce na rok 2007, Např. od 4.5. Provence s koly a vodou, od 24.5. Santiago de Campostella na kole sev. Španělskem, tradiční poutní cesta, dále se připravuje uUkrajina(červen), velká expedice Rumunskem a Bulharskem s cílem v Istambulu(červen) 2krát Litva(srpen) Holandsko(duben) možná Gottland a Oland, Slovensko(září) Termíny se můžou ještě podle potřeby změnit. Na konci března je možno jet s běžkami do Laponska za polární kruh(tam je cena kolem 13ti tisíc, to nepořádám já) ale určitě bezva akce Viking Line a samozřejmě je možno naplánovat(a popř. odjet) i jiné akce. Pro inspiraci posílám v příloze přehled akcí, které už se jely plus nějaké to povídání k tomu. SKOL,
Roman

Eskymování

(Henry, 10. 1. 2007 19:14)

Až se vás jarní voda zeptá, co se jste dělali v zimě a ona se zeptá.... ! Přijdte mezi nás. Volné eskymování. Supr bazén 25 x 12,5m. Hloubka od 1,10 od 1,90m. Voda příjemná, tak abyste neusnuli. Skvělá parta. Příjezd s loďkou až na rampu. Každé úterý od 18.15 do 20.05. (ul.na Třebešíně 2299,SPŠ) A ještě to stihnete s kamarádama někde probrat.Možnost otestování lodí PYRANHA, NOAH , WAVE SPORT.Fotečky a videa vašich eskymáčků zdarma.775 165 060 hero@centrum.cz

ZÁVIST !!!

(Smrk, 3. 1. 2007 13:38)

Holahola, milí moji!
Jako každý rok, první neděli v novém roce vystupujeme na vrcholek prastareho keltského oppida, na Závist.
Sejdeme se v neděli 7.1. ve 12.00 h. na Hlavním nádraží u pokladny č. 1. Vlak odjíždí ve 12.16 h. V Praze-Zbraslavi budeme ve 12.43 h.
Údolím Břežanského potoka se vydáme podél minizoo a zbytky valů, na místo bývalého posvátného okrsku-akropole. (Vykopávky jsou kvůli archeologům amatérům bohužel zavezeny zeminou) Pohodovou procházkou pak druhou stranou svahu zpět do Zbraslavi, kde se odměníme v hospůdce! (Kytary a chřestidla sebou! )
Moc se na Vás všechny těším, ahoooj!
Smrček!

EXTRA SUP

(Roman, 9. 12. 2006 11:33)

nebo Sup extra?!......vlastně ne! Extra Sup...............Ne...........Takže:
Ahoj lidi, připomínám, že se opět přiblížilo ono období, které já nazývám tzv. Vánoční Džem(JAM)jehož typickým znakem je m.j. i to, že na jeho počátku, t.j. 21.12. jsem se kdysi, hodně dávno narodil, což je, jak sami uznáte, pro svět určitě velký zážitek, hodný oslavy. Ale hlavně je to období kdy byste(me) měli nachvíli přestat být ,,dutě bečícími ovcemi konzumní společnosti", a jít z plna hrdla zabékat k Supovi. Takže v pátek 22.12. od 19hod u Supa(v Holečkový) a pamatujte, že ,,Důslednou pařbou za rozvoj demokratické společnosti.....
DrŤajs

Rozvozy z pařeb

(Roman, 1. 12. 2006 18:02)

Ahoj lidi,
!!NOVÁ SLUŽBA ,,DRTAJS LINE"!!
Tak tu máme znova onen čas různých srazů, oslav, pařeb, na kterých se ale vždy řeší jedna nepříjemná věc-stihnout poslední metro, přestože je zábava v plném proudu. Tak na tuto patálii nyní zapomente a užijte si svou pařbu v klidu až do konce. Za pouhou stovku na osobu odvezu kohokoli kamkoli po Praze, jedinou podmínkou je naplněné vozidlo nebo složení se na něj, tedy 800.-za mikrobus nebo 400.- za osobák, může se udělat i více rund. Pokud se té akce přímo nezůčastním, stačí zavolat
602 323138, pošlete to i všem vašim známým pařmenúm.
Gambrinus dělá přátele a dobrá pařba utužuje společnost, myslím tedy dobrej nápad, né?
Váš Drtajs

irský vlkodav

(Klára, 22. 10. 2006 14:01)

Ahoj všichni, v Psovi příteli píší o bezvadné věci, kterou založili u irských vlkodavů. Dávají dohromady peníze, kdyby je některý vlkodav potřeboval a mají pěkné stránky. Podívejte se na www.irskyvlkodav.cz